Aktualności

Turniej Tenisa Stołowego w Janikowie

Wczoraj (sobota 18.09.2021) w Janikowie odbyły się wyczekane zawody Tenisa Stołowego Krwiodawców. Dziękujemy organizatorom tj. Klubowi Honorowych Dawców Krwi w Janikowie za wspaniałą zabawę i atmosferę.

Z radością informujemy, że nasi członkowie zajęli II i III miejsce w kategorii kobiet oraz IV z kategorii mężczyzn. Wszystkim laureatom gratulujemy wygranej.

Już nie możemy się doczekać kolejnych zawodów.

Zdjęcia z zawodów możecie zobaczyć tutaj

Zakończenie wakacji

Ostatni weekend wakacji był dla członków naszego stowarzyszenia bardzo aktywny. W sobotę 6 osób sprawdziło swoje siły podczas JUMP AND RUN CLASSIC - biegu przez dmuchane przeszkody dla dorosłych w Bydgoszczy. Wszyscy z uśmiechem dotarli do mety. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.

W niedzielę wspólnie z inowrocławskim Oddziałem Terenowym RCKiK w Bydgoszczy staliśmy się częścią obchodów 30-lecia Straży Miejskiej w Inowrocławiu. Dla uczestników festynu przygotowaliśmy stoisko z konkursem wiedzy o krwi i krwiodawstwie, pomiarem ciśnienia i obliczaniem ilości krwi w organizmie. Spacerującym po placu przy muszli koncertowej towarzyszyła maskotka kropelka, z którą najmłodsi (i nie tylko) robili sobie zdjęcia - niektóre z nich znajdziecie również w naszej galerii oraz na Facebook'u.

45-lecie Klubu HDK w Janowcu Wielkopolskim

W sobotę (14 sierpnia) delegacja naszego stowarzyszenia uczestniczyła w obchodach 45-lecia Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Janowcu Wielkopolskim.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być częścią tak wspaniałych obchodów. Jeszcze raz gratulujemy pięknego Jubileuszu i składamy życzenia wielu kolejnych lat owocnego działania na niwie honorowego krwiodawstwa.

Festyn z okazji 100-lecia Goplanii Inowrocław

Festyn z okazji 100-lecia Goplanii już za nami. Razem z Krwisią bawiliśmy się świetnie.
Cieszymy się, że wśród uczestników nie zabrakło osób zainteresowanych tematyką krwiodawstwa. Wspólnie działajmy, aby nie zabrakło krwi dla potrzebujących. Dziękujemy Władzom Goplanii Inowrocław oraz Pani Lidii Stolarskiej, że mogliśmy być częścią tych obchodów. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze wspólne wydarzenie 🙂

Zdjęcia z festynu znajdziecie w naszej galerii.

Zawody strzeleckie

Usłyszeliśmy ostatnio, że w sobotę w okolicach Inowrocławia były zawody w strzelaniu do krwiodawców... Dementujemy to. Otóż w sobotę w okolicach Inowrocławia odbyły się zawody strzeleckie, ale to krwiodawcy strzelali i nie do ludzi a do tarcz 😎

Nasi też tam byli i strzelali. Z dumą możemy stwierdzić, że najprawdopodobniej byliśmy najliczniejszą grupą na tegorocznym Memoriale Strzeleckim z KBKS w Kobylnikach 🙃

Organizatorom dziękujemy za wspólną zabawę, zwycięstwom gratulujemy! Mamy nadzieję, że do zobaczenia również za rok.

Zdjęcia z zawodów znajdziecie w naszej galerii